
Dusjhylle DemerxQube Hjørnehylle 1-plan
374 kr 499 kr
Spar 25 %
Kampanje

Qube Hjørnehylle 1-plan
374 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stilig hylle med firkantet tråd og 2 kroker. Monteres med 3M VHB tape uten hull i veggen for en fuktsikker montering! 2 hendige veggfester er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Demerx |
|---|---|
| Art.Nr. | 42331 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 276 mm |
| Montering | Hengbar |
| Serie | Qube |
| Type | Hjørnehylle |
| Dybde | 136 mm |
| Høyde | 135 mm |
| EAN-nr | 7391919423312 |
