




Farge: Hvit
Høyde

Hide for Hjørne
Hvit, 215x130x19902 694 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dusjhylle Macro Design Hide er en oppbevaringsløsning for deg som ønsker å skjule tingene dine på en stilig og praktisk måte. Hyllen har justerbare og avtagbare hyller. Hide monteres i hjørnet av dusjen din og passer perfekt med Macro Designs dusjserier Spirit, Grace, Empire og Flow.
Varianten som heter Tile har en flisleggbare front, og gir deg dermed muligheten til å matche dusjhylle med flisene dine.
Hvis du har en dusj uten profiler, kan du lime opp dusjhyllen din og dermed unngå å bore i veggen og risikere skade på tetningsmassen.
Hvis du har en dusj uten profiler, kan du lime opp dusjhyllen din og dermed unngå å bore i veggen og risikere skade på tetningsmassen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DDHHV196V |
| Farge | Hvit |
| Overflate | Glass |
| Bredde | 215 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 1990 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Hide |
| Type | Dusjhylle |
| RSK-nr | 8892192 |
| EAN-nr | 7332512146574 |





