


Dusjhylle SmedboSideline D5001Sort Matt
996 kr
Prispresset
Farge: Matt Sort

Sideline D5001
Sort Matt 996 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Dusjhylle Sideline D5001 er en elegant dusjhylle fra Smedbo.
10 års garanti Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig høy kvalitet. Det er lagt stor vekt og omhu på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer at produktene fungerer i en periode på 10 år fra kjøpsdatoen.
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Art.Nr. | DB5001 |
| Farge | Matt Sort |
| Overflate | Matt |
| Bredde | 250 mm |
| Montering | Skrues eller limes |
| Dybde | 112 mm |
| Høyde | 47 mm |
| Serie | Sideline |
| Produkttype | Dusjhylle |
| EAN-nr | 7391447092103 |


