
Dusjhylle SvedbergsFront
20% på Svedbergs prisliste
fra2 232 kr
Velg Bredde
Velg Farge
Beskrivelse
Svedbergs Front dusjhylle er et oppbevaringskonsept som går fra én flate til en annen og holder produktene dine lett tilgjengelige. En horisontal design som binder sammen ulike funksjoner og skaper helhet.
Hylle i aluminium for plassering i eller utenfor dusjen. Velg mellom flere farger.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Farge | Blyantpenn, Matt Aluminium, Matt Hvit, Sort Matt |
| Bredde | 700, 800 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Serie | Front |
| Garanti | 20 år |
| Herdet Glass | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Dusjhylle |





