Beskrivelse
Dusjkurv Beslagsboden B1210 er laget i rustfritt stål og er praktisk med sine doble dusjkurver og runde hengekrok.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Farge | Krom, Sort |
| Overflate | Høyblank, Matt |
| Bredde | 250 mm |
| Montering | Selvklebende |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 660 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Produkttype | Dusjkurv |



