
Dusjkurv Beslagsbodenmed Krok Rf
fra 378 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Dusjkurv Beslagsboden med Krok Rf er en dusjkurv for dusjbatterier.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Farge | Krom, Sort |
| Bredde | 180 mm |
| Montering | Selvklebende |
| Dybde | 110 mm |
| Høyde | 283 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Produkttype | Dusjkurv |


