


Dusjkurv HaboLantana DobbelKrom
337 kr
Prispresset
Farge: Krom
Beskrivelse
Dusjkurv av rustfritt stål. For montering i hjørner. Med to hyller for praktisk oppbevaring i dusjområdet. 3 års rustbeskyttelsesgaranti. Skruer til montering medfølger ikke.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 30035 |
| Bredde | 275 mm |
| Type | Hjørnehylle |
| Montering | Skrues |
| Farge | Krom |
| Dybde | 175 mm |
| Høyde | 305 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Serie | Lantana |
| EAN-nr | 7317900300356 |
| Nobb | 60007480 |



