
Schampohylle Strand StainlessKullavik Trekantet KUL-501
584 kr 649 kr
Spar 10 %
Kampanje

Kullavik Trekantet KUL-501
584 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kullavik skiller seg fra Strand Stainless øvrige serier da den kombinerer rustfrie detaljer med øvrige rene hvite former. Beslaget skrues opp, men kan også limes.
Egenskaper
| Varemerke | Strand Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | KUL-501 |
| Farge | Stål/Hvit |
| Overflate | Matt |
| Bredde | 200 mm |
| Montering | Skrues eller limes |
| Produsentens Art.Nr. | KUL-501 |
| Materiale | Rustfritt Stål/Plast |
| Serie | Kullavik |
| Type | Hjørnehylle |
| Dybde | 200 mm |
| Høyde | 55 mm |
| RSK-nr | 8507835 |
| EAN-nr | 7350025865485 |
