
Håndklekrok Beslagsboden1103
fra 181 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Trippelkrok, Matt Svart, Selvheftende, Lengde 190 Mm
Tenk på at overflaten som skal limes må være grundig rengjort og tørr samt at det selvklebende limet skal herde i 24 timer før det kan belastes.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 190 mm |
| Antall Kroker | 3 |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Krok |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Høyde | 48 mm |
| Utspring | 30 mm |
| Farge | Børstet Rustfritt Stål, Forkrommet, Sort |
| Produsentens Art.Nr. | B1103 |



