
Håndklekrok Beslagsboden1105
fra78 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Enkelkrok, Matt Svart, Selvheftende, 45X45 Mm
Tenk på at overflaten som skal limes må være grundig rengjort og tørr samt at det selvklebende limet skal herde i 24 timer før det kan belastes.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 45 mm |
| Antall Kroker | 1 |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Krok |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Dybde | 30 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Utspring | 30 mm |
| Farge | Børstet Rustfritt Stål, Forkrommet, Sort |



