
Håndklekrok Beslagsboden1106
fra 119 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Dobbelkrok, Matt Svart, Selvheftende, 90X45 Mm
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 90 mm |
| Antall Kroker | 2 |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Krok |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Høyde | 45 mm |
| Utspring | 30 mm |
| Farge | Børstet Rustfritt Stål, Forkrommet, Sort |
| Produsentens Art.Nr. | B1106 |



