
Håndklekrok BeslagsbodenCube Minikrok
fra 114 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Håndklekroken er en del av Beslagbodens selvklebende baderomsserie Cube. Nå slipper du å bekymre deg for å måtte bore i det sensitive våtrommet. Her får du i stedet en enkel og rask montering med 3M kvalitets-tape.
Selvklebende håndklekrok med en stilfull kubeformet bakplate. Enkelkroken er polert og gir et elegant inntrykk på badet. Denne håndklekroken er en mindre versjon av kroken BK455.
Egenskaper
- Enkelkrok
- Overflate: Forkrommet
- Materiale: Rustfritt stål
- Mål: 30 x 30 mm
- Selvklebende
- Monteres med 3M tape som følger med
- Fester på fliser og klinker, velg en glatt overflate (ikke over fug)
Tips for montering: Sørg for at overflaten er grundig rengjort, rengjøringsmiddelet skal ikke inneholde olje. La tørke i 10 minutter. Ta av beskyttelsesfilmen og hold produktet mot veggen i 10 sekunder.
OBS! Brukes ikke på våtromstapet eller på ujevne overflater. La produktet sitte på plass i 24 timer før du begynner å bruke det.
Egenskaper
- Enkelkrok
- Overflate: Forkrommet
- Materiale: Rustfritt stål
- Mål: 30 x 30 mm
- Selvklebende
- Monteres med 3M tape som følger med
- Fester på fliser og klinker, velg en glatt overflate (ikke over fug)
Tips for montering: Sørg for at overflaten er grundig rengjort, rengjøringsmiddelet skal ikke inneholde olje. La tørke i 10 minutter. Ta av beskyttelsesfilmen og hold produktet mot veggen i 10 sekunder.
OBS! Brukes ikke på våtromstapet eller på ujevne overflater. La produktet sitte på plass i 24 timer før du begynner å bruke det.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 80 mm |
| Antall Kroker | 1 |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Håndklekrok |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Serie | Cube |
| Dybde | 20 mm |
| Høyde | 300 mm |
| Vekt | 0,135 kg |
| Farge | Krom, Sort |


