Beskrivelse
Håndklekrok Beslagsboden Design 1080 er en elegant håndklekrok i rustfritt stål. Den er selvklebende slik at du slipper å bore på baderommet og krokens bakplate har en diameter på 30 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 30 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Antall Kroker | 1 |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Enkelkrok |
| Serie | Design |
| Høyde | 30 mm |
| Farge | Børstet Stål, Krom, Matt Hvit, Sort |
| Overflate | Blank, Matt |





