


Håndklekrok DuravitStarck T DobbelkrokMatt Sort
799 kr

Starck T Dobbelkrok
Matt Sort 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Håndklekrok Duravit Starck T 009930 er en dobbelkrok i moderne design. I denne serien kombinerer Duravit kvalitet med en geometrisk T-form i pent design. T-formen påminner om treets grener. Designet av Philippe Starck.
Kompletter med matchende baderomsprodukter i samme farge.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk klut. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men unngå skrubbemidler.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk klut. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men unngå skrubbemidler.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0099304600 |
| Farge | Matt Sort |
| Bredde | 60 mm |
| Overflate | Matt |
| Antall Kroker | 2 |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 76 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | Starck |
| Produkttype | Håndklekrok |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424702940 |
