



Håndklekrok ScandtapStyleScrap
489 kr 543 kr
Spar 10 %
Kampanje
36h igjen!
Farge: Scrap

Style
Scrap 489 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Håndklekrok Scandtap Style er en enkelkrok som er laget i rustfritt stål med moderne design som matcher blanderen og øvrige tilbehør. Håndklekroken kan kjøpes i ulike farger.
Scandtap kombinerer premiummaterialer og design i rustfritt stål med spesielt utvalgte overflater i ultramatt PVD. Disse overflatene har blitt utviklet for - og godkjent av arkitekter som spesialiserer seg på interiørdesign. Fargene er influerte av industrielle temaer og kombineres med minimalistiske former. Passer til det moderne industrielle interiøret.
Rengjøring
Rengjøres kun med litt såpe og en fuktig klut.
Rengjøring
Rengjøres kun med litt såpe og en fuktig klut.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 15005 |
| Farge | Scrap |
| Overflate | Matt |
| Antall Kroker | 1 |
| Montering | Skrues |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Serie | Style |
| Type | Handdukskrok |
| Diameter | 16 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Høyde | 30 mm |
| RSK-nr | 8754878 |
| EAN-nr | 7350086951592 |









