
Håndklekrok SvedbergsA04 4-Krok
fra 308 krfra 410 kr
Spar 25 %
Kampanje
27h igjen!
Velg Farge
Beskrivelse
Håndklehenger i rettere form med fire kroker. Finnes i flere farger. Utstyrt med dobbeltsidig tape 3M. Håndklehengeren kan kun monteres på flis.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | A04-SS |
| Farge | Krom, Sort Matt |
| Bredde | 180 mm |
| Antall Kroker | 4 |
| Montering | Teipes |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Serie | A04 |
| Dybde | 30 mm |
| Høyde | 45 mm |


