



Krok HansgroheAddStoris 41742Børstet Sort krom
233 kr
Farge: Børstet Sort Krom
Beskrivelse
Enkelt og stilrent design av en baderomskrok fra Hansgrohe til håndkler, kluter mm.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale: metall
- Antall kroker: 1 stk
- Skjult feste
- Veggmontering
Øvrig
- Materiale: metall
- Antall kroker: 1 stk
- Skjult feste
- Veggmontering
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 41742340 |
| Farge | Børstet Sort Krom |
| Bredde | 16 mm |
| Antall Kroker | 1 |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 30 mm |
| Høyde | 21 mm |
| Materiale | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Produkttype | Krok |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4059625331927 |




