Beskrivelse
Enkelt og stilrent design av en dobbel baderomskrok fra Hansgrohe til håndkler, kluter mm.
Øvrig
- For veggmontering
- Materiale: Metall
- Skjult feste
- Boreavstand: 50 mm
- Med festemateriale
- Diameter på borehull: 6 mm
Rengjøring
For å rengjøre ditt Hansgrohe-produkt, tørk det av med en myk, ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende vaskemiddel kan brukes, men ingen skrubbemidler bør brukes.
- For veggmontering
- Materiale: Metall
- Skjult feste
- Boreavstand: 50 mm
- Med festemateriale
- Diameter på borehull: 6 mm
Rengjøring
For å rengjøre ditt Hansgrohe-produkt, tørk det av med en myk, ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende vaskemiddel kan brukes, men ingen skrubbemidler bør brukes.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Sort Krom, Matt Hvit, Polert Gull |
| Bredde | 66 mm |
| Antall Kroker | 2 |
| Montering | Skrues |
| Type | Krok |
| Materiale | Metall |
| Høyde | 21 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | AddStoris |
| Dybde | 36 mm |






