
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kroklist Base fra Beslag Design. Selvklebende.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Mattbørstet Rustfritt, Mattsvart, Polert Messing |
| Bredde | 45 mm |
| Antall Kroker | 4 |
| Lengde | 180 mm |
| Montering | Selvklebende |
| Dybde | 30 mm |
| Serie | Base |
| Produkttype | Krok |



