
Kroklist BeslagsbodenB459K Krom
186 kr
Prispresset

B459K Krom
186 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kroklist i forkrommet messing.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | B459K |
| Bredde | 247 mm |
| Antall Kroker | 4 |
| Montering | Skrues |
| Type | Krok |
| Farge | Krom |
| Overflate | Blank |
| Materiale | Messing |
| Høyde | 30 mm |
| Utspring | 22 mm |
| EAN-nr | 7391447012842 |
| Nobb | 22322077 |
