

B459X Hvit
160 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kroklist i hvitlakkert messing.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | B459X |
| Bredde | 247 mm |
| Antall Kroker | 4 |
| Montering | Skrues |
| Type | Krok |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Messing |
| Høyde | 30 mm |
| Utspring | 22 mm |
| EAN-nr | 7391447012859 |
