Beskrivelse
Håndklering Smedbo House R344 er en stilren håndklering som skrues eller limes opp med skjult beslag bak den firkantede bakplaten.
10 års garanti Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig god kvalitet. Stor vekt og omsorg har blitt lagt ned med tanke på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer produktenes funksjon i 10 år regnet fra innkjøpsdato.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Farge | Blank Hvit, Blank Krom, Matt Krom, Matt Sort, Messing |
| Overflate | Blank, Matt |
| Montering | Skrues eller limes |
| Dybde | 36 mm |
| Diameter | 170 mm |
| Høyde | 170 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | House |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Håndklering |
| Produsentens Art.Nr. | RK344 |








