Beskrivelse
Med selvklebende 3M tape monteres disse uten skruehull på en godt rengjort og glatt overflate.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Krom, Matt Sort, Nikkel, Polert Messing |
| Bredde | 648 mm |
| Design | Krom, Messing, Svart, Sølv |
| Montering | Selvklebende |
| Dybde | 55 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Base |
| Produkttype | Håndklestang |
| Høyde | 45, 48 mm |





