Beskrivelse
Med selvklebende 3M tape monteres disse uten skruehull på en godt rengjort og glatt overflate.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 606047-21 |
| Farge | Nikkel |
| Bredde | 648 mm |
| Design | Sølv |
| Montering | Selvklebende |
| Høyde | 48 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Base |
| Produkttype | Håndklestang |
| EAN-nr | 7316186060473 |








