
Håndklestang Beslagsboden1026
fra 345 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Håndklestang Beslagsboden 1026 er en enkel håndklestang i rustfritt stål. Denne håndkletørkeren har en selvklebende bakside slik at du kan sette den opp uten å bore. CC-mål: 588 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 625 mm |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Håndklestang |
| Høyde | 70 mm |
| Farge | Børstet Stål, Polert Stål, Sort |
| Materiale | Rostfritt Stål, Rustfritt Stål |
| Dybde | 55, 57 mm |



