Beskrivelse
Enkel og elegant håndklestang av stål med skjult festing. Perfekt i det moderne hjemmet.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Krom, Sort |
| Bredde | 595 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 120 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | 1368 |
| Produkttype | Håndklestang |
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Krom, Sort |
| Bredde | 595 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 120 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | 1368 |
| Produkttype | Håndklestang |