


Håndklestang HansgroheAddStoris Dobbel
fra 912 kr
Prispresset
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Baderomsstang til håndkler i enkel og stilren design fra Hansgrohe.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale: metall
- Lengde: 648 mm
- Boravstand: 626 mm
- Veggmontering
Øvrig
- Materiale: metall
- Lengde: 648 mm
- Boravstand: 626 mm
- Veggmontering
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Bronse, Børstet Sort Krom, Krom, Matt Hvit, Polert Gull |
| Bredde | 648 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 124 mm |
| Høyde | 32 mm |
| Materiale | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Type | Håndklestang |
| Garanti | 5 år |





