


Håndklestang HansgroheAddStoris
fra 944 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Baderomsstang til håndkler i enkel og stilren design fra Hansgrohe.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale: metall
- Lengde: 648 mm
- Montering: veggmontering
- Boreavstand: 626 mm
Øvrig
- Materiale: metall
- Lengde: 648 mm
- Montering: veggmontering
- Boreavstand: 626 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Bronse, Børstet Sort Krom, Matt Hvit, Polert Gull |
| Bredde | 648 mm |
| Montering | Skrues |
| Type | Håndklestang |
| Materiale | Metall |
| Høyde | 32 mm |
| CC-mål | 626 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | AddStoris |
| Dybde | 70 mm |




