



Håndklestang ScandtapStyle
20% PÅ SCANDTAPS PRISLISTE
fra1 995 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Håndklestang Scandtap Style er en håndklestang i rustfritt stål. Den har et moderne design som matcher blandebatteri og øvrige tilbehør fra Scandtap.
Scandtap kombinerer premiummaterialer og design i rustfritt stål med spesielt utvalgte overflater i ultramatt PVD. Disse overflatene har blitt utviklet for - og godkjent av arkitekter som spesialiserer seg på interiørdesign. Fargene er influerte av industrielle temaer og kombineres med minimalistiske former. Passer til det moderne industrielle interiøret.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Scandtap |
|---|---|
| Farge | Black, Rust, Scrap |
| Overflate | Halvmatt, Matt |
| Bredde | 600 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 125 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Materiale | Rostfritt stål, Rustfritt Stål |
| Serie | Steel Style |
| Type | Handduksstång, Håndklestang |




