


Håndklestang SmedboHouse R3464
fra 770 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilren håndklestang fra Smedbo med skjult innfesting.
10 års garanti Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig god kvalitet. Stor vekt og omsorg har blitt lagt ned med tanke på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer produktenes funksjon i 10 år regnet fra innkjøpsdato.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Farge | Blank Krom, Matt Sort, Messing |
| Overflate | Blank, Matt |
| Bredde | 648 mm |
| Montering | Skrues eller limes |
| Dybde | 67 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | House |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Håndklestang |
| Produsentens Art.Nr. | RK3464, RV3464 |



