


Hårfønerholder SmedboHouse R3231Krom
566 kr
Prispresset
Beskrivelse
Hårfønerholder Smedbo House R3231 er en stilren holder for hårføner og rettetang. Den er laget av rustfritt stål og skrus eller limes opp med skjult festeanordning.
10 års garanti Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig høy kvalitet. Det er lagt stor vekt og omhu på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer at produktene fungerer i en periode på 10 år fra kjøpsdatoen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Art.Nr. | RK3231 |
| Bredde | 129 mm |
| Type | Hårfønerholder |
| Montering | Skrues eller limes |
| Farge | Krom |
| Serie | House |
| Overflate | Blank |
| Dybde | 100 mm |
| Høyde | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447081589 |


