
Pedalbøtte Beslagsboden574
fra 439 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Pedalbøtte laget av høykvalitets plast. Den er utstyrt med pedal for håndfri åpning og en soft close-funksjon som sikrer en stille og myk lukking. Pedalbøtte rommer 4 liter og har en bunn med en diameter på 215 mm.
Egenskaper
- Overflate: Sort Matt
- Materiale: Plast
- Høyde: 255 mm
- Diameter: 215 mm i bunn
- Volum: 4 liter
- Overflate: Sort Matt
- Materiale: Plast
- Høyde: 255 mm
- Diameter: 215 mm i bunn
- Volum: 4 liter
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 215 mm |
| Volym | 4 l |
| Type | Pedalbøtte |
| Materiale | PVC |
| Overflate | Matt |
| Høyde | 255 mm |
| Volum | 4 l |
| Vekt | 0,169 kg |
| Farge | Grønn, Matt Hvit, Matt Sort, Sand |




