


Pedalbøtte HansgroheAddStorisMatt Hvit
1 173 kr

AddStoris
Matt Hvit1 173 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Pedalbøtte Hansgrohe AddStoris er en stilren avfallsbeholder for baderommet.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale: metall
- Kapasitet: 3 l
- Frittstående
- Softclose-funksjonen sikrer lydløs lukking av lokket
- Uttakbar bøtte i plast med håndtak
Øvrig
- Materiale: metall
- Kapasitet: 3 l
- Frittstående
- Softclose-funksjonen sikrer lydløs lukking av lokket
- Uttakbar bøtte i plast med håndtak
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 41775700 |
| Farge | Matt Hvit |
| Bredde | 170 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 170 mm |
| Høyde | 265 mm |
| Materiale | Metall/Plast |
| Serie | AddStoris |
| Produkttype | Pedalbøtte |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4059625333037 |
