Beskrivelse
Såpepumpe med metalltopp, plast innvendig. Såpepumpen blir en fin interiørdetalj på badet.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Hvit, Krom, Sort |
| Bredde | 59 mm |
| Montering | Frittstående |
| Diameter | 59 mm |
| Høyde | 205 mm |
| Materiale | Plast/metall |
| Serie | Blossom |
| Produkttype | Såpedispenser |




