


Såpedispenser HansgroheAddStoris 41745 200 ml
fra 774 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Såpepumpe Hansgrohe AddStoris 41745 med 200 ml fyllmengde. Holderelementet er i metall og beholderen i matt glass. Doseringsmengden er 2 ml.
Øvrig
- For veggmontering
- Materiale: Metall- Skjult feste
- Boreavstand: 26 mm
- Med festemateriale
- Diameter på borehull: 6 mm
Rengjøring
For rengjøring av ditt Hansgrohe-produkt, tørk av med en myk, ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende vaskemiddel kan brukes, men ingen skrubbemidler bør brukes.
- For veggmontering
- Materiale: Metall- Skjult feste
- Boreavstand: 26 mm
- Med festemateriale
- Diameter på borehull: 6 mm
Rengjøring
For rengjøring av ditt Hansgrohe-produkt, tørk av med en myk, ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende vaskemiddel kan brukes, men ingen skrubbemidler bør brukes.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Bronse, Børstet Sort Krom, Matt Hvit, Polert Gull, Sort Matt |
| Bredde | 81 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 91 mm |
| Høyde | 158 mm |
| Materiale | Metall/Glass |
| Serie | AddStoris |
| Type | Såpedispenser |
| Garanti | 5 år |





