


Såpekopp/Fat Beslagsboden560Matt Sort
164 kr
Farge: Matt Sort

560
Matt Sort 164 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Såpefat laget av høykvalitets polyresin, en plast som tørker til et holdbart og slitesterkt materiale. Såpefatet har en riflet finish og en diameter på 122 mm. Det skal ikke rengjøres i oppvaskmaskin.
Egenskaper
- Overflate: Matt farge og riflet
- Materiale: Polyresin
- Diameter: 122 mm
- Overflate: Matt farge og riflet
- Materiale: Polyresin
- Diameter: 122 mm
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BB560 |
| Farge | Matt Sort |
| Overflate | Matt |
| Bredde | 115 mm |
| Vekt | 0,027 kg |
| Materiale | Polyresin |
| Type | Såpekopp |
| Dybde | 115 mm |
| Høyde | 30 mm |
| EAN-nr | 7391447095784 |
| Nobb | 60136586 |


