Beskrivelse
Moderne og stilig tannbørsteholder laget av polyresin og bambus. Blir en fin interiørdetalj på badet.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Bredde | 70 mm |
| Montering | Frittstående |
| Diameter | 70 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Materiale | Polyresin |
| Serie | Nature |
| Produkttype | Tannbørsteholder |



