




Tannglass AxorUniversal Tilbehør
2 499 kr2 815 kr
Spar 11 %
Kampanje

Universal Tilbehør
2 499 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tannglass Axor Universal Accessories i glass og metall for veggmontering.
Tannbørstekruset Axor Universal Accessories har vunnet designprisene:
iF Product Design Award 2015.
Red dot Product Design Award 2015.
iF Product Design Award 2015.
Red dot Product Design Award 2015.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Axor |
|---|---|
| Art.Nr. | 42834000 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 150 mm |
| Montering | Skrues eller limes |
| Dybde | 110 mm |
| Høyde | 105 mm |
| Serie | Universal Accessories |
| Produkttype | Tannglass |
| Garanti | 5 år |
| Veggmontert | Ja |
| RSK-nr | 8980883 |
| EAN-nr | 4011097752327 |
