
Tannglass HafaNagano
565 kr 706 kr
Spar 20 %
Kampanje

Nagano
565 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tannglass i rustfritt.
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1508012 |
| Farge | Rustfri |
| Lengde | 185 mm |
| Montering | Skrues eller limes |
| Dybde | 113 mm |
| Høyde | 111 mm |
| Serie | Nagano |
| Produkttype | Tannglass |
| Veggmontert | Ja |
| RSK-nr | 8969992 |
| EAN-nr | 7330027003986 |
