


Tannglass HansgroheAddStoris
fra 421 kr
Prispresset
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Tannglass Hansgrohe AddStoris i enkel og stilren design med skjult veggfeste.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale: metall, glass
- Skjult feste
- Veggmontering
Øvrig
- Materiale: metall, glass
- Skjult feste
- Veggmontering
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Bronse, Børstet Sort Krom, Krom, Matt Hvit, Sort Matt |
| Bredde | 81 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 91 mm |
| Høyde | 94 mm |
| Materiale | Metall/Glass |
| Serie | AddStoris |
| Produkttype | Tannglass |
| Garanti | 5 år |
| Veggmontert | Ja |





