
Tannkrus Beslagsboden572
fra 108 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Moderne designet tannkrus for daglig bruk. Denne frittstående koppen er laget av slitesterk plast, og er en praktisk og stilfull detalj på badet. Produktet skal ikke rengjøres i oppvaskmaskin.
Egenskaper
- Overflate: Sort Matt
- Materiale: Plast
- Høyde: 100 mm
- Overflate: Sort Matt
- Materiale: Plast
- Høyde: 100 mm
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Farge | Grønn, Matt Hvit, Matt Sort, Sand |
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Materiale | PVC |
| Overflate | Matt |
| Produkttype | Tannglass |
| Vekt | 0,102 kg |




