Beskrivelse
Enkel og elegant toalettbørsteholder laget av lakkert stål. Selvklebende. Perfekt i rom hvor du ikke ønsker å lage hull i veggen.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Hvit, Polert, Sort |
| Bredde | 83 mm |
| Montering | Selvklebende |
| Diameter | 83 mm |
| Høyde | 370 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Flair |
| Produkttype | Toalettbørsteholder |




