Beskrivelse
Toalettbørsteholder laget av polyresin og bambus. Moderne og stilren design som blir en vakker detalj på badet. Høyde inkl. skaft, 370 mm. Diameter 100 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 30100H |
| Farge | Hvit, Sort |
| Bredde | 100 mm |
| Montering | Frittstående |
| Materiale | Polyresin |
| Serie | Nature |
| Type | Toalettbørsteholder |
| Diameter | 100 mm |
| Høyde | 370 mm |



