Beskrivelse
Frittstående WC-børste, estetisk og praktisk designet for å effektivisere rengjøringen. Laget i høykvalitetsplast med en høyde på 350mm.
Egenskaper
- Overflate: Sort Matt
- Materiale: Plast
- Høyde: 350 mm
- Overflate: Sort Matt
- Materiale: Plast
- Høyde: 350 mm
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Farge | Grønn, Matt Hvit, Matt Sort, Sand |
| Overflate | Matt |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Høyde | 350 mm |
| Materiale | PVC |
| Produkttype | Toalettbørste |
| Vekt | 0,211 kg |





