Beskrivelse
WC-børste Hansgrohe AddStoris er en stilren toalettbørste med veggholder i metall og glass.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale veggfeste: metall
- Materiale innsats: Matt glass
- kvadratisk utførelse
- Med løs innsats
- Skjult feste
- Veggmontering
Øvrig
- Materiale veggfeste: metall
- Materiale innsats: Matt glass
- kvadratisk utførelse
- Med løs innsats
- Skjult feste
- Veggmontering
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Bronse, Krom, Matt Hvit, Polert Gull |
| Bredde | 105 mm |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 342 mm |
| Materiale | Metall/Glass |
| Serie | AddStoris |
| Garanti | 5 år |
| Produkttype | Toalettbørste |







