Beskrivelse
Med selvklebende 3M tape monteres disse uten skruehull på en godt rengjort og glatt overflate.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Bredde | 45 mm |
| Design | Vegghengt |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Reservepapirholder |
| Materiale | Stål |
| Serie | Base |
| Dybde | 115 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Farge | Krom, Nikkel |



