Beskrivelse
Toalettpapirholder Beslagsboden 1039 er en enkel toalettpapirholder som enkelt monteres på badet fordi den er selvklebende.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Bredde | 220 mm |
| Montering | Selvklebende |
| Type | Toalettpapirholder |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Dybde | 45 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Farge | Krom, Nikkel, Sort |




