
Toalettpapirholder BeslagsbodenSelvklebende Rund
fra 152 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Selvklebende toalettpapirholder fra Beslagsboden.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Lengde | 136 mm |
| Type | Toalettpapirholder |
| Materiale | Rustfritt |
| Dybde | 30 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Antall | 1 st/frp |
| Farge | Børstet Rustfritt, Krom, Sort |



