





Toalettpapirholder DuravitStarck TMatt Sort
999 kr
Beskrivelse
Toalettpapirholder Duravit Starck T 009937 har et minimalistisk og moderne design. Den har plass til en toalettrull.
Designet av Philippe Starck.
Designet av Philippe Starck.
Kompletter med matchende baderomsprodukter i samme farge.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk klut. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men unngå skrubbemidler.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk klut. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men unngå skrubbemidler.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0099374600 |
| Farge | Matt Sort |
| Bredde | 152 mm |
| Overflate | Blank |
| Design | Vegghengt |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 76 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | Starck |
| Produkttype | Toalettpapirholder |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424702988 |

