Beskrivelse
Toalettpapirholder Habo Minerva er en toalettpapirholder i rustfritt stål med skjult innfesting.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 16440 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Bredde | 170 mm |
| Overflate | Matt |
| Design | Vägghängd |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 57 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Minerva |
| Type | Toalettpapirholder |
| EAN-nr | 7317900164408 |
| Nobb | 46969580 |



